Jak funguje Profhilo

Profhilo je miniinvazivní způsob biorevitalizace  a hydratace pokožky. Navrací zpět  dřívější pružnost a svěžest. Nejedná se o výplň zvětšující objem a ani nejde o typickou mezoterapii. Aplikací Profhilo zvyšujeme  hydrataci a  podporuje produkci vlastního kolagenu a elastinu s tím zlepšuje kvalitu kůže.  Zlepšuje  strukturu pokožky, vyhlazuje  vrásky.

Jak zákrok probíhá ?

Jedná se o rychlý ambulantní zákrok trvající cca 20 min. Na rozdíl od klasické mezoterapie, stačí k ošetření pouze 10 vpichů do předem určené lokality. Efekt nastává okamžitě, ale  kýženého efektu dochází cca za 2-3 měsíce od aplikace.  Lze ošetřit oblasti obličeje, krku, dekoltu, hřbetu rukou, paží, stehen, kolenou. Toto ošetření by se mělo  zopakovat s odstupem 4-6 týdnů a  následně  každých cca 6 měsíců.

Jak se pečovat o ošetřenou oblast?

Po ošetření se mohou objevit drobné modřinky, bouličky, zarudnutí,  které v průběhu cca 2 dnů vymizí. Následující 2-3 dny by se neměla podstupovat těžší fyzická zátěž, vystavovat se extrémním teplotám, vystavovat se dlouhodobě slunečnímu záření, navštívit saunu nebo turecké lázně. Doporučuje používat krémy s vysokým ochranným faktorem SPF +50.